WOSANA S.A. jest polskim producentem wody, soków oraz napojów działającym na polskim rynku od roku 1991. Dzisiaj Wosana to przede wszystkim uznany producent marek własnych, współpracujący z większością sieci handlowych działających na polskim rynku. Dzięki uruchomieniu kilku niezależnych linii produkcyjnych oraz własnym laboratoriom Wosana oferuje produkty na bazie naturalnych soków, głównie soki i napoje w zróżnicowanych wariantach. Wosana inwestuje także we własne linie produktowe, w tym innowacyjną markę wody źródlanej „Mama i ja”, przeznaczoną dla kobiet w ciąży, młodych karmiących mam, a przede wszystkim dla dzieci od pierwszych chwil życia. Wosana dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi: w Andrychowie, Turowie, oraz Damnicy.

Nowa strategia marki, koncentracja na rodzinie

  • repozycjonowanie marki Wosana oraz „Mama i Ja”
  • wzornictwo opakowań produktów

Efekt

Wosana została wsparta wielowymiarowym procesem w obszarze strategii, w efekcie którego marka została repozycjonowania, sformułowano misję oraz wizję przedsiębiorstwa oraz wyodrębniono jej podpis.

Niemal wszystkie produkty konsumenckie z portfolio Wosana zyskały nowe, atrakcyjne wzornictwo, powstały także zupełnie nowe produkty takie jak linia Smoothies dla aktywnych Pań, oferowanych pod marką OWOCEA. SAIA alliance była odpowiedzialna zarówno za strategię, jak i wspierający ją proces badawczy w obszarze potrzeb i preferencji konsumenckich.

Dzisiaj Marka Wosana definiuje swoje pozycjonowanie w następujący sposób:

WOSANA TO MARKA DLA CAŁEJ RODZINY, OD LAT TOWARZYSZY POLSKIEJ RODZINIE W JEJ CODZIENNYCH AKTYWNOŚCIACH, OFERUJĄC NOWOCZESNE, NATURALNE PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI.

PODPIS MARKI: WOSANA Z NATURY RODZINNA

Zobacz kolejne case study

Kontakt

SAIA alliance sp. z o.o. ul. Aleje Jerozolimskie 146D 02-305 Warszawa
NIP: 5242767357 REGON: 147128275 KRS: 0000499663